Webform Mattermost (2.0.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Username
no: Brukernavn

en: Message
no: Melding

en: Color
no: Farge

en: Attachments
no: Vedlegg

en: Notification
no: Varsling

en: Username:
no: Brukernavn:

en: Development settings
no: Innstillinger for utvikling
