Webform mattermost (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Custom
ar: مخصص

en: URL:
ar: المسار:

en: Color
ar: اللون

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Elements
ar: العناصر
