Webform Mattermost (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Color
az: Rəng
