Webform mattermost (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Color
bg: Цвят

en: Message:
bg: Съобщение:
