Webform mattermost (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Color
bn: রং

en: Message:
bn: বার্তা:
