Webform mattermost (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Color
eo: Koloro

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Elements
eo: Elementoj
