Webform mattermost (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Color
eu: Kolore

en: Message:
eu: Mezua:
