Webform Mattermost (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: URL:
fa: نشانی:

en: Color
fa: رنگ

en: Message:
fa: پیام:

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Elements
fa: عنصرها

en: Message settings
fa: تنظیمات پیغام
