Webform mattermost (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Color
hy: Գույն
