Webform mattermost (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Color
kk: Түс

en: Message:
kk: Хабарлама:
