Webform mattermost (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Color
ml: നിറം
