Webform mattermost (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Default
mn: Анхны утга

en: Color
mn: Өнгө
