Webform mattermost (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Color
nn: Farge

en: Message:
nn: Melding:
