Webform mattermost (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: URL:
oc: URL  :

en: Message:
oc: Messatge  :
