Webform mattermost (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Color
ps: رنګ
