Webform mattermost (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Color
sr: Боја
