Webform mattermost (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Color
ta: நிறம்
