Webform mattermost (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Color
ta: நிறம்

en: Message:
ta: தகவல்:
