Webform mattermost (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Color
te: రంగు
