Webform mattermost (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Default
af: Verstek

en: Color
af: Kleur

en: Message:
af: Boodskap:
