Webform mattermost (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Message:
ast: Mensax:
