Webform mattermost (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: Color
cs: Barvy

en: Channel
cs: Kanál

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Notification
cs: Oznámení
