Webform mattermost (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Color
cy: Lliw

en: Message:
cy: Neges:
