Webform mattermost (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Color
da: Farve

en: Message:
da: Besked:

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Notification
da: Underretning

en: Elements
da: Elementer
