Webform mattermost (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:
