Webform mattermost (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Color
el: Χρώμα

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Notification
el: Ενημέρωση
