Webform mattermost (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Default
fil: Pamantayan
