Webform mattermost (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Color
ka: ფერი

en: Message:
ka: შეტყობინება:
