Webform mattermost (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
