Webform mattermost (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Color
mr: रंग

en: Message:
mr: संदेश:
