Webform mattermost (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Default
os: Æнæивд
