Webform mattermost (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: URL:
ru: URL-адрес:

en: Color
ru: Цвет

en: Channel
ru: Канал

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Notification
ru: Уведомление

en: Elements
ru: Элементы

en: Message settings
ru: Настройки сообщений

en: Development settings
ru: Настройки разработки
