Webform mattermost (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Color
th: สี

en: Message:
th: ข้อความ:
