Webform Mattermost (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Color
ur: رنگ
