Webform Mattermost (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Default
id: Bawaan

en: Custom
id: Tersuai

en: Color
id: Warna

en: Attachments
id: Sisipan

en: Message:
id: Pesan:

en: Development settings
id: Pengaturan pengembangan
