Webform mattermost (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Default
ja: デフォルト

en: Custom
ja: カスタム

en: Color
ja: 色

en: Channel
ja: チャンネル

en: Attachments
ja: 添付

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Notification
ja: 通知

en: Elements
ja: 要素

en: Development settings
ja: 開発設定

en: Exclude empty elements
ja: 空の要素を除外します
