Webform Mattermost (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Color
nl: Kleur

en: Channel
nl: Kanaal

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Message:
nl: Bericht:

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Notification
nl: Melding

en: Elements
nl: Elementen

en: Message settings
nl: Berichtinstellingen

en: Data name
nl: Gegevensnaam

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Request URL
nl: Opgevraagde URL

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld

en: Exclude elements
nl: Uitgezonderde elementen

en: Excluded data
nl: Uitgesloten gegevens

en: The selected elements will be included in the [webform_submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [webform_submission:values:?] in the email body template.
nl: De geselecteerde elementen worden opgenomen in het [webform_submission:values] token. Individuele waarden kunnen nog steeds worden afgedrukt als ze expliciet zijn opgegeven als [webform_submission:values:?] in het template voor de hoofdtekst van de e-mail.

en: Always include private and restricted access elements.
nl: Privé- en afgeschermde elementen altijd invoegen.

en: If checked, access controls for included element will be ignored.
nl: Indien ingeschakeld, worden toegangscontroles voor het opgenomen element genegeerd.

en: Exclude empty elements
nl: Lege elementen uitsluiten

en: Element key
nl: Element sleutel

en: Twig template...
nl: Twig-template...

en: Error response redirect URL
nl: Foutbericht doorverwijzing-URL
