Webform mattermost (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Color
sv: Färg

en: Channel
sv: Kanal

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Notification
sv: Avisering

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
