Webform mattermost (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Default
uk: Базово

en: URL
uk: URL-адреса

en: Custom
uk: Власний

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Color
uk: Колір

en: Channel
uk: Канал

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Elements
uk: Елементи

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: Data name
uk: Назва даних

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука

en: Included email values
uk: Включено значення електронної пошти

en: Body default value (@format)
uk: Базове значення вмісту (@format)

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: Exclude elements
uk: Виключити елементи

en: Excluded data
uk: Вилучені дані

en: No response. Please see the recent log messages.
uk: Немає відповіді. Перегляньте останні повідомлення журналу.

en: The selected elements will be included in the [webform_submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [webform_submission:values:?] in the email body template.
uk: Вибрані елементи буде включено в замінник [webform_submission:values]. Окремі значення все ще можуть бути надруковані, якщо їх явно вказано як [webform_submission:values:?] у шаблоні вміста електронного листа.

en: Always include private and restricted access elements.
uk: Завжди включайте елементи приватного та обмеженого доступу.

en: If checked, access controls for included element will be ignored.
uk: Якщо позначено, елементи керування доступом для включеного елемента ігноруватимуться.

en: This webform contains private and/or restricted access elements, which will only be included if the user submitting the form has access to these elements.
uk: Ця вебформа містить елементи приватного та/або обмеженого доступу, які будуть включені, лише якщо користувач, який надсилає форму, має доступ до цих елементів.

en: Exclude empty elements
uk: Виключити порожні елементи

en: Response status code:
uk: Код статусу відповіді:

en: Response header:
uk: Заголовок відповіді:

en: Response body:
uk: Тіло відповіді:

en: Response tokens:
uk: Замінники відповіді:

en: Below tokens can ONLY be used to insert response data into value and hidden elements.
uk: Наведені нижче замінники можна використовувати ЛИШЕ для вставки даних відповіді в значення та приховані елементи.

en: Request options
uk: Опції запиту

en: Response data:
uk: Дані відповіді:

en: Element key
uk: Ключ надсилання

en: Body custom value (Twig)
uk: Спеціальне значення тіла (Twig)

en: Error response redirect URL
uk: URL-адреса переспрямування відповіді на помилку

en: Webform Mattermost
uk: Вебформа: Mattermost
