Webform mattermost (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ

en: Color
am: ቀለም
