Webform mattermost (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Color
be: Колер

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
