Webform mattermost (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག
