Webform mattermost (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Color
bs: Boja
