Webform mattermost (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Color
fi: Väri

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Message:
fi: Viesti:

en: Elements
fi: Elementit
