Webform mattermost (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Color
gl: Cor

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración
