Webform mattermost (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Color
gu: રંગ
