Webform mattermost (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Custom
he: מותאם

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Color
he: צבע

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Message:
he: הודעה:
