Webform mattermost (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: URL:
hi: यू आर एल:

en: Color
hi: रंग

en: Message:
hi: संदेश

en: Response tokens:
hi: प्रतिक्रिया टोकन:
