Webform mattermost (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Color
hr: Boja

en: Attachments
hr: Privitci

en: Message:
hr: Poruka:
