Webform mattermost (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: URL:
is: Slóð:

en: Color
is: Litur

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Message:
is: Skilaboð:
